A Star is Born on Netflix [Jak oglądać online]

Narodziny gwiazdy to przykładowy film, który spotkał się z pozytywnym przyjęciem zarówno fanów, jak i krytyków. Jest więc zrozumiałe, jeśli chcesz wiedzieć, czy Narodziny gwiazdy są dostępne w serwisie Netflix? 

Narodziny gwiazdy z udziałem Bradleya Coopera i Lady Gagi to ogromny hit, który zarobił ponad 436 milionów dolarów w kasie . Film zdobył osiem nominacji do Oscara. Dobrą wiadomością jest to, że film jest transmitowany w serwisie Netflix. 

Czy mogę obejrzeć Narodziny gwiazdy na Netflix?

Tych, którzy zastanawiają się, czy A Star is Born jest w serwisie Netflix, ucieszy wiadomość, że wielokrotnie nagradzany film jest dostępny w serwisie streamingowym. Jednak Netflix ograniczył film tylko do kilku regionów. 

Na razie film Narodziny gwiazdy jest dostępny tylko w serwisie Netflix w Niemczech (potwierdzone przez nasze testy). Abonenci mieszkający poza domem nie będą mieli szczęścia w znalezieniu filmu w serwisie streamingowym. 

Dzięki prostej aplikacji możesz obejrzeć film w dowolnym momencie z dowolnego miejsca na świecie. 

Jak oglądać Narodziny gwiazdy w serwisie Netflix Anywhere?

Oto jak oglądać Narodziny gwiazdy w serwisie Netflix:

 1. Zdobądź VPN dla Netflix, taki jak ExpressVPN  , który jest bardzo tani (30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy). 
 2. Pobierz go na swoje urządzenie. 
 3. Zaloguj się i wybierz z listy serwer w Niemczech. 
 4. Kliknij przycisk „Połącz”. 
 5. Z niemieckim adresem IP odwiedź Netflix. 
 6. Wyszukaj narodziny gwiazdy i ciesz się!

narodziny-gwiazdy-na-netflix-niemcy-wszędzie-z-vpn

Narodziny gwiazdy Netflix Kraje 

Narodziny gwiazdy są dostępne na platformie Netflix w następujących krajach:

 • Niemcy 
 • Francja 
 • Belgia 
 • Szwajcaria 

Dlaczego film Narodziny gwiazdy nie jest dostępny w serwisie Netflix w moim kraju?

Narodziny gwiazdy są dostępne tylko w serwisie Netflix w Niemczech i kilku innych regionach. Jeśli jednak mieszkasz gdzie indziej, nie masz szczęścia. 

Netflix może emitować filmy i programy telewizyjne tylko w kraju, dla którego platforma nabyła prawa do transmisji strumieniowej od domów produkcyjnych, takich jak Warner Bros, Disney itp. Narodziny gwiazdy to film Warner Bros, dlatego w większości krajów, takich jak Stany Zjednoczone, inny serwis streamingowy (taki jak HBO Max) ma wyłączne prawa do filmu. 

To jest powód, dla którego Netflix nie wyświetla filmów w twoim kraju. Wykorzystuje geoblokady, aby ograniczyć użytkownikom dostęp do wszystkich filmów na platformie. Dlatego każdy kraj ma własną bibliotekę filmów i programów. 

Za pomocą prostego rozwiązania (aplikacja VPN) możesz oszukać Netflix, aby myślał, że znajdujesz się w Niemczech lub innym kraju i odblokować regionalne biblioteki Netflix. W ten sposób możesz oglądać popularne filmy i programy, takie jak John Wick , filmy Matrix i Iron Man

Kiedy na Netflix pojawi się Narodziny gwiazdy?

Nie jest jasne, kiedy Narodziny gwiazdy pojawią się w amerykańskim serwisie Netflix i innych regionach poza Niemcami. Obecnie w USA wyłączne prawa do filmu posiada platforma streamingowa HBO Max. Tak więc film nie pojawi się w najbliższym czasie na Netflix. 

Jak wspomniano wcześniej, Narodziny gwiazdy są dostępne w serwisie Netflix w innych krajach, w tym w Niemczech. 

Narodziny gwiazdy — zwiastun 

Narodziny gwiazdy Obsada 

 • Bradley Cooper jako Jackson 
 • Lady Gaga jako Ally Maine 
 • Sam Elliot jako Bobby Maine 
 • Rafi Gavron jako Rez Gavron 
 • Andrew Dice Clay jako Lorenzo
 • Anthony Ramos jako Ramon 
 • Dave Chapelle jako George „Noodles” Stone 
 • Drena De Niro jako Paulette Stone 
 • Greg Grunberg jako Phil 

Często zadawane pytania

Gdzie można oglądać Narodziny gwiazdy?

Narodziny gwiazdy można oglądać w serwisie Netflix, ale tylko w Niemczech. Możesz także obejrzeć film w HBO Max lub wypożyczyć lub kupić film w serwisach takich jak Vudu, Amazon Prime Video, iTunes i Google Play. 

Czy na Netflixie narodzi się gwiazda?

Dla subskrybentów, którzy zastanawiają się, czy Narodziny gwiazdy są dostępne w serwisie Netflix, mamy dobrą wiadomość. Wielokrotnie nagradzany film Warner Brothers jest dostępny w serwisie streamingowym, ale tylko w kilku regionach, takich jak Niemcy. Możesz oglądać go z dowolnego miejsca dzięki VPN. 

Czy Netflix będzie wiedział, że korzystam z VPN?

Netflix wdraża technologię wykrywania VPN, ale korzystanie z VPN do przesyłania strumieniowego Netflix jest bezpieczne. Jeśli platforma do przesyłania strumieniowego wykryje, że korzystasz z VPN, wyświetli błąd serwera proxy, który mówi „wygląda na to, że używasz serwera proxy”. 

Jeśli pojawi się błąd proxy, możesz ponownie połączyć się z VPN i ominąć technologię geolokalizacji Netflix. 

Czy na Disney+ narodzi się gwiazda?

Nie, Narodziny gwiazdy to produkcja Warner Bros. Pictures, więc nie jest dostępna na Disney+. Można go obejrzeć na Netflixie i HBO Max.

Streszczenie 

Jeśli chcesz obejrzeć Narodziny gwiazdy w serwisie Netflix, będziesz rozczarowany, ponieważ film jest obecnie dostępny tylko w serwisie Netflix w kilku lokalizacjach, takich jak Niemcy. Aby uzyskać dostęp do filmu z dowolnego miejsca na świecie, potrzebujesz VPN. 

Po zarejestrowaniu się w VPN będziesz mógł odblokować inne regiony Netflix, otwierając drzwi do treści z całego świata.

Cindy is a streaming lover who knows the struggle of finding titles available online so she seeks to help fellow streamers find the best movies and shows and the ways to watch them on various streaming platforms and channels.

Leave a Comment