Czy Black Clover jest na Netflix? | Jak oglądać w 2023 r

Jeśli jesteś fanem anime, na pewno słyszałeś o Black Clover. Jest to jedna z najpopularniejszych serii anime przygodowych, która trwa. Jeśli jesteś fanem Naruto, pokochasz to anime, ponieważ historia również obraca się wokół magii. 

Seria ma w sumie cztery sezony do dziś z spin-offem serii ONA i filmem, który został ogłoszony. Jest to niezwykle popularna manga, której adaptacja anime ma 170 odcinków, a film jest w drodze. 

Jeśli zastanawiasz się, gdzie obejrzeć serial anime online, ten najlepszy przewodnik jest dla Ciebie. 

Czy Czarna koniczyna jest dostępna w serwisie Netflix?

Black Clover można obejrzeć w serwisie Netflix, ale tylko w kilku krajach. W tej chwili seriale anime można oglądać w serwisie Netflix tylko w Japonii, Tajlandii, Indiach i kilku innych krajach azjatyckich. Na razie nie ma żadnych wiadomości o pojawieniu się programu w innych regionach na platformie. 

Ale możesz oglądać Black Clover w serwisie Netflix z dowolnego miejsca, korzystając z wirtualnej sieci prywatnej. VPN to internetowe narzędzie bezpieczeństwa, które może pomóc Ci zmienić adres IP i lokalizację, aby uzyskać dostęp do treści blokowanych geograficznie. 

Jak oglądać Black Clover w serwisie Netflix Anywhere 

Oto jak oglądać Black Clover w serwisie Netflix:

 1. Zdobądź VPN dla Netflix, taki jak ExpressVPN  , ponieważ może odblokować różne biblioteki Netflix. 
 2. Pobierz go na swoje urządzenie. 
 3. Zaloguj się i wybierz z listy serwer w Japonii. 
 4. Kliknij przycisk „Połącz”. 
 5. Jeśli masz japoński adres IP, odwiedź serwis Netflix. 
 6. Szukaj Black Clover i ciesz się!

czarna koniczyna-netflix

Kraje z czarnej koniczyny Netflix 

Wszystkie trzy sezony Black Clover są dostępne w serwisie Netflix w następujących krajach:

 • Japonia 
 • Indie 
 • Korea Południowa 
 • Malezja 
 • Singapur 

Dlaczego Black Clover nie jest dostępny w serwisie Netflix w moim kraju? 

Black Clover nie jest dostępny do transmisji strumieniowej w serwisie Netflix w Twoim kraju, ponieważ program jest ograniczony tylko do kilku krajów azjatyckich, takich jak Japonia, Tajlandia, Indie i kilka innych. 

W rzeczywistości Netflix stosuje techniki blokowania geograficznego, aby uniemożliwić użytkownikom oglądanie treści w innych regionach. Odbywa się to dzięki umowom licencyjnym i prawom do transmisji strumieniowej. Ze względu na te prawa Netflix nie oferuje Black Clover w krajach zachodnich, takich jak Stany Zjednoczone, Kanada czy kraje europejskie. 

Dobrą rzeczą jest to, że możesz oglądać Black Clover w serwisie streamingowym ze swojego kraju za pomocą prostego narzędzia – VPN. Korzystając z VPN, możesz zmienić region swojego serwisu Netflix i oglądać ograniczone treści, takie jak to popularne anime. 

Gdy łączysz się z VPN, ukrywa on Twój adres IP i umożliwia zmianę lokalizacji. W ten sposób możesz oglądać filmy i programy z dowolnego miejsca na świecie, które są zablokowane w Twoim regionie. W ten sposób możesz oglądać inne filmy z ograniczeniami geograficznymi w serwisie Netflix, takie jak Konosuba , Narodziny gwiazdy , Gravity Falls i wiele innych. 

Dla tych, którzy się zastanawiają, korzystanie z VPN jest całkowicie legalne do przesyłania strumieniowego. Więc bądź spokojny i już dziś pobierz aplikację VPN, aby cieszyć się treściami online bez żadnych blokad i ograniczeń. 

Zwiastun Czarnej Koniczyny 

Kiedy Asta i Yuno zostają porzucone w miejscowym kościele, oboje obiecują sobie, że zostaną kolejnym królem czarodziejów. Obaj napotykają wiele problemów podczas swojej podróży, aby wspiąć się na magiczną rangę napadu. 

Fani nazywają serial „bardzo uzależniającym, prawdziwym arcydziełem”. To świetny sezon anime do binge-watchingu z ogólną oceną 8,3/10 na IMDB. 

Czarna koniczyna obsada (angielski)

 • Dallas Reid jako Asta 
 • Chris George jako narrator 
 • Jill Harris jako Noelle Silva 
 • Christopher Sabat jako Yami Sukehiro 
 • Micah Solusod jako Yuno 
 • Justin Briner jako szczęście 
 • Brandon McInnis jako Finral 
 • Mike McFarland jako Gordon 

Co zrobić, jeśli nie możesz znaleźć anime na Netflix z VPN?

Jeśli korzystasz z VPN i nadal nie możesz znaleźć anime w serwisie Netflix, istnieje duże prawdopodobieństwo, że wykryje ono Twoją prawdziwą lokalizację. Nie martw się, przyczyn może być wiele i wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby rozwiązać problem. 

 • Zamknij aplikację lub witrynę Netflix, ponieważ mogło zostać wykryte korzystanie z VPN. Odśwież stronę i spróbuj ponownie przesłać strumieniowo. 
 • Odłącz się od VPN i połącz ponownie z innym serwerem, aby uzyskać nowy adres IP. 
 • Jeśli korzystasz z przeglądarki, pamiętaj o wyczyszczeniu plików cookie i pamięci podręcznej , ponieważ przechowują one informacje o Twojej lokalizacji.
 • Jeśli to nie zadziała, możesz skontaktować się z obsługą klienta usługi VPN i poprosić o serwery, które obecnie współpracują z Netflix.

Często zadawane pytania

Czy Black Clover jest na Crunchyrollu?

Tak, wszystkie trzy sezony i 170 odcinków Black Clover są dostępne do transmisji strumieniowej na Crunchyroll. 

Czy Black Clover jest na Amazon Prime?

Black Clover jest dostępny na Amazon Prime, ale tylko wtedy, gdy go wypożyczysz lub kupisz. Możesz kupić jeden odcinek za 2,99 USD lub cały sezon za 31,99 USD, co jest bardzo drogie w porównaniu z opcją Netflix. 

Czy sezon 2 Black Clover jest dostępny na Netflix?

Obecnie możesz oglądać drugi sezon Black Clover w serwisie Netflix w Japonii, Indiach i kilku innych regionach. Jeśli znajdujesz się gdziekolwiek indziej, możesz zmienić swój region Netflix za pomocą VPN. 

W jakim regionie Netflix ma Black Clover?

Niestety serial anime nie jest obecnie dostępny w serwisie Netflix US. Jednak program można oglądać w innych krajach, takich jak Japonia, Malezja i Filipiny.

Wniosek 

Możesz oglądać Black Clover na Netflix w Japonii, Tajlandii, Indiach i niektórych innych regionach. Jeśli jesteś poza tymi regionami, nie możesz znaleźć serialu anime na platformie, ponieważ Netflix używa blokad geograficznych.

Ale nie musisz się martwić, ponieważ za pomocą aplikacji VPN możesz zmienić region Netflix i oglądać anime online. Miłego streamowania.

Cindy is a streaming lover who knows the struggle of finding titles available online so she seeks to help fellow streamers find the best movies and shows and the ways to watch them on various streaming platforms and channels.

Leave a Comment