Czy Koralina jest na Netflix? | Jak łatwo oglądać w 2023 r

Jeśli jesteś fanem strasznych filmów animowanych, takich jak Gnijąca panna młoda, pokochasz Koralinę. To mroczny film animowany z niesamowitą historią, która trzyma cię w napięciu. 

To opowieść o młodej dziewczynie o imieniu Koralina, która odkrywa ukryte, sekretne drzwi prowadzące do równoległego wszechświata. Wszystko idzie świetnie, dopóki nie odkrywa, że ​​stworzenia z innego świata chcą, aby jej oczy zastąpiono guzikami. 

Choć film jest niesamowity, nie jest dostępny w wielu serwisach i kanałach streamingowych. Rzućmy okiem na to, jak oglądać Koralinę w serwisie Netflix. 

Czy Koralina jest na Netflix?

Tak, Koralina jest dostępna w serwisie Netflix , ale nie we wszystkich krajach. Na razie tylko fani z Kanady i Japonii mogą znaleźć film na platformie.

Nie jest dostępny nigdzie, w tym w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Europie, Azji ani w innych regionach poza tymi dwoma krajami. 

Jednak zapewniam ci łatwy sposób na odblokowanie filmu w serwisie Netflix bez względu na lokalizację. Wszystko czego potrzebujesz to oprogramowanie VPN pobrane na twoje urządzenie, aby zmienić swoją lokalizację i ominąć ograniczenia online. 

Jak oglądać Koralinę w serwisie Netflix Anywhere 

Oto jak oglądać Koralinę w serwisie Netflix:

 1. Uzyskaj niezawodną sieć VPN dla Netflix, taką jak ExpressVPN (30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy). 
 2. Pobierz go na swoje urządzenie. 
 3. Zaloguj się i wybierz japoński serwer z listy. 
 4. Kliknij przycisk „Połącz”. 
 5. Jeśli masz japoński adres IP, odwiedź serwis Netflix. 
 6. Szukaj Koraliny i ciesz się!

Koralina w serwisie Netflix

Kraje z Koraliny Netflix 

Koralina jest obecnie dostępna w serwisie Netflix, ale tylko w dwóch następujących krajach:

 • Kanada
 • Japonia

Dlaczego „Koraliny” nie ma w serwisie Netflix w moim kraju?

Koralina jest dostępna tylko w serwisie Netflix w kilku krajach z prawami do przesyłania strumieniowego, takich jak Kanada i Japonia. Jeśli więc znajdujesz się gdziekolwiek indziej, nie znajdziesz filmu na platformie streamingowej. 

Widzisz, film nie jest dostępny nigdzie indziej ze względu na umowy licencyjne. Netflix może oferować filmy i programy tylko w regionach, w których ma prawa do transmisji strumieniowej.

Dlatego każdy region otrzymuje inną bibliotekę treści, a niektóre filmy są ograniczone tylko do kilku regionów. 

Kiedy szukałem filmu w amerykańskim serwisie Netflix, w bibliotece widziałem tylko powiązane tytuły, ponieważ filmu brakowało w amerykańskiej bibliotece treści.

Koralina w serwisie Netflix
                                    Koralina nie jest dostępna do oglądania w amerykańskim serwisie Netflix.

Tę niewielką niedogodność można łatwo naprawić za pomocą VPN. Wirtualne sieci prywatne są najczęściej używane do celów bezpieczeństwa, ponieważ pomagają ukryć adres IP. Korzystając z aplikacji VPN, możesz zmienić swoją lokalizację i udawać, że jesteś w innym miejscu. 

Umożliwi Ci oglądanie Netflix z dowolnego regionu bez względu na lokalizację. A korzystanie z VPN do przesyłania strumieniowego treści z ograniczeniami geograficznymi jest całkowicie legalne. 

Jeśli masz aplikację VPN, możesz uzyskać dostęp do innych popularnych filmów i programów telewizyjnych online, takich jak Venom , Pretty Little Liars i Legacies

Zwiastun Koraliny 

Koralina to animowany horror fantasy oparty na powieści Neila Gaimana pod tym samym tytułem. Film animowany opowiada historię młodej dziewczyny, która za sekretnymi drzwiami w swoim domu odkrywa wszechświat równoległy. Nie zdaje sobie jednak sprawy z mrocznej tajemnicy, którą zawiera. 

Koralina ma ocenę 7,7/10 na IMDB i świetne recenzje widzów. 

Głos Koraliny

 • Dakota Fanning jako Koralina Jones 
 • Jennifer Saunders jako April Spink
 • Teri Hatcher jako Mel Jones i The Beldam 
 • Dawn French jako Mirian Forcible 
 • John Hodgman jako Charlie Jones 
 • Keith David jako Kot 
 • Carolyn Crawford jako pani Lovat
 • Ian McShane jako Siergiej Aleksander

Co zrobić, jeśli nie możesz znaleźć filmu w serwisie Netflix przez VPN?

Jeśli korzystasz z VPN i nadal nie możesz znaleźć filmu w serwisie Netflix, być może Netflix może wykryć Twój prawdziwy adres IP i lokalizację. Nie martw się, przyczyn może być wiele i wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby rozwiązać problem. 

 • Zamknij aplikację lub witrynę Netflix, ponieważ mogło zostać wykryte korzystanie z VPN. Odśwież stronę i spróbuj ponownie przesłać strumieniowo. 
 • Odłącz się od VPN i połącz ponownie z innym serwerem, aby uzyskać nowy adres IP. 
 • Jeśli korzystasz z przeglądarki, pamiętaj o wyczyszczeniu plików cookie i pamięci podręcznej , ponieważ przechowują one informacje o Twojej lokalizacji.
 • Jeśli to nie zadziała, możesz skontaktować się z obsługą klienta usługi VPN i poprosić o serwery, które obecnie współpracują z Netflix.

Często zadawane pytania

Czy Netflix ma teraz Koralinę?

Koralina jest obecnie dostępna do oglądania w serwisie Netflix, ale tylko w kilku krajach, w tym w Kanadzie i Japonii. Filmu nie będzie można znaleźć nigdzie indziej poza tymi krajami. 

Czy Koralina jest na Disney Plus?

Nie, Koralina nie jest dostępna w Disney Plus. Koralina nie jest filmem Disneya, ponieważ jest filmem animowanym wyprodukowanym przez Łajkę. 

W jakim kraju Netflix ma „Koralinę”?

Koralina jest dostępna w serwisie Netflix tylko w Kanadzie i Japonii. Możesz obejrzeć film, korzystając z VPN, aby uzyskać dostęp do japońskiego lub kanadyjskiego serwisu Netflix, gdzie film animowany jest dostępny do przesyłania strumieniowego. 

Czy Koralina jest na Amazon Prime?

Tak, Koralina jest dostępna na Amazon Prime, ale nie można jej oglądać za darmo. Można go przesyłać strumieniowo, wypożyczając lub kupując.

Wniosek

Jak widać, odblokowanie Koraliny w serwisie Netflix jest bardzo łatwe. Jeśli nie możesz znaleźć filmu animowanego w swoim regionie, możesz połączyć się z VPN i odblokować kanadyjski Netflix, aby obejrzeć film online.

Jeśli masz zainstalowaną aplikację VPN na swoim urządzeniu, możesz oglądać dowolny film lub program niezależnie od lokalizacji, bez żadnych ograniczeń.

Cindy is a streaming lover who knows the struggle of finding titles available online so she seeks to help fellow streamers find the best movies and shows and the ways to watch them on various streaming platforms and channels.

Leave a Comment