John Wick Netflix gdzie obejrzeć

„Nie zniechęcaj go!” Honoruje swoje długi, ale jeśli zabijesz jego psa, nie żyjesz. Krótko mówiąc, nie zadziera się z Johnem Wickiem. 

Keanu Reeves jest najbardziej ukochanym aktorem w Hollywood, a jedną z jego najlepszych postaci jest John Wick. Jest jednym z głównych powodów sukcesu franczyzy. 

Na szczęście wszystkie trzy filmy Johna Wicka są przesyłane strumieniowo w serwisie Netflix. Pierwsza ukazała się w 2014 roku, Chapter 2 ukazał się w 2017, a John Wick Chapter 3 – Parabellum trafił do kin w 2019 roku. Czwarty film ma mieć premierę w 2022 roku. 

Ten blog jest dedykowany wszystkim fanom Johna Wicka. Dzisiaj pokażę ci, jak oglądać Johna Wicka na Netflix niezależnie od lokalizacji. 

Czy mogę oglądać Johna Wicka w serwisie Netflix? 

Możesz oglądać Johna Wicka w serwisie Netflix, ponieważ jest on obecnie dostępny do przesyłania strumieniowego na platformie w Niemczech i kilku innych lokalizacjach. Niestety, John Wick nie transmituje w serwisie Netflix US i innych regionach. 

Abonenci mieszkający poza Niemcami i kilkoma innymi lokalizacjami nie będą mieli szczęścia w znalezieniu filmu w swojej bibliotece. 

Na szczęście możesz odblokować film w serwisie Netflix za pomocą aplikacji VPN i oglądać go z dowolnego miejsca na świecie. 

Jak oglądać Johna Wicka w serwisie Netflix Anywhere?

Oto jak oglądać Johna Wicka w serwisie Netflix:

 1. Zdobądź VPN dla Netflix, taki jak ExpressVPN , ponieważ odblokowuje wszystkie główne regiony Netflix. 
 2. Pobierz go na swoje urządzenie. 
 3. Zaloguj się i wybierz niemiecki serwer z listy serwerów. 
 4. Kliknij przycisk „Połącz”. 
 5. Z nowym niemieckim adresem IP odwiedź Netflix. 
 6. Wyszukaj Johna Wicka i ciesz się wszystkimi trzema częściami w serwisie Netflix.

is-John-wick-on-netflix

John Wick Kraje Netflix 

John Wick jest dostępny w serwisie Netflix w następujących krajach:

 • Niemcy (wszystkie części)
 • Francja 
 • Indyk 
 • Belgia 
 • Węgry 

Dlaczego John Wick nie jest dostępny w serwisie Netflix w moim kraju?

John Wick jest dostępny tylko w serwisie Netflix w Niemczech i kilku innych krajach. Ale jeśli mieszkasz gdzie indziej, nie masz szczęścia, ponieważ film jest blokowany geograficznie. 

Netflix, podobnie jak inne platformy i kanały przesyłania strumieniowego, jest związany umowami licencyjnymi na treści, więc może emitować tylko filmy i programy, do których ma prawa do przesyłania strumieniowego. John Wick jest produkcją Warner Bros i jest obecnie dostępny na własnej platformie streamingowej w krajach takich jak Stany Zjednoczone, Wielka Brytania itp. 

Dlatego nie można znaleźć filmu w serwisie Netflix nigdzie indziej niż w kilku krajach. Netflix wykorzystuje technologię blokowania geograficznego, aby ograniczyć widzom dostęp do wszystkich tytułów na swojej platformie. To jest główny powód, dla którego każdy kraj ma własną bibliotekę programów i filmów. 

Popularnym i najczęściej stosowanym sposobem na ominięcie geoblokad Netflixa jest wirtualna sieć prywatna. Jak sama nazwa wskazuje, pozwala zmienić adres IP i oszukać Netflix, aby pomyślał, że mieszkasz gdzie indziej. 

W ten sposób możesz także oglądać inne programy i filmy w serwisie Netflix, takie jak Transformers , Underworld i inne ekscytujące tytuły.

John Wick (2014) zwiastun 

Pierwsza część Johna Wicka ma ocenę 7,4/10 na IMDB . Jest to popularny thriller kryminalny oparty na historii Johna Wicka, byłego płatnego zabójcy, który wraca z emerytury, aby wyśledzić gang, który zabił jego psa. 

Jest to jeden z niesamowitych filmów, który znacznie różni się od zwykłych filmów akcji, które mamy dzisiaj bez fabuły. Niesamowite w tym filmie jest to, że Keanu Reeves wykonał 90% własnych akrobacji w filmie. 

Oto krótki zwiastun Johna Wicka. 

Obsada Johna Wicka 

 • Keanu Reeves jako John Wick 
 • Lance Riddick jako Charon 
 • Ian McShane jako Winston 
 • John Leguizamo jako Aurelio
 • Bridget Moynahan jako pani Wick 
 • Alfie Allen jako Iosef Tarasow 
 • Adrianne Palicki jako pani Perkins 
 • Willem Dafoe jako Marcus 

Często zadawane pytania

Czy Netflix ma film John Wick?

Tak, John Wick jest obecnie dostępny w serwisie Netflix. Obecnie można go oglądać tylko w serwisie Netflix w Niemczech i kilku innych regionach. Aby oglądać Johna Wicka w serwisie Netflix z dowolnego miejsca, musisz użyć aplikacji VPN. 

Czy John Wick 3 jest na Netflix lub Hulu?

John Wick 3 nie jest dostępny w Hulu i jest obecnie dostępny w serwisie Netflix tylko w Niemczech i kilku innych regionach. 

Czy John Wick jest na Netflix lub HBO Max?

Możesz oglądać Johna Wicka zarówno na Netflix, jak i HBO Max. W serwisie Netflix filmy są przesyłane strumieniowo tylko w kilku krajach.

Jak oglądać Johna Wicka 3 na Netflix?

Wykonaj poniższe czynności, aby obejrzeć film John Wick 3 — Parabellum w serwisie Netflix:

 1. Zasubskrybuj ExpressVPN i pobierz aplikację na swoje urządzenie. 
 2. Wybierz serwer w Niemczech z listy i połącz się. 
 3. Odwiedź Netflix i wyszukaj film. 
 4. Oglądaj John Wick 3 — Parabellum w serwisie Netflix z dowolnego miejsca. 

Wniosek

John Wick to niezmiennie popularny film akcji z niezrównanymi scenami akcji i odważną fabułą. John Wick transmituje na Netflix, ale tylko w kilku krajach. Na szczęście wszystkie trzy części serii John Wick są dostępne w serwisie Netflix Germany. 

Jeśli nie możesz znaleźć filmu w serwisie Netflix, możesz uzyskać VPN, aby zmienić swoją wirtualną lokalizację i odblokować film. 

Cindy is a streaming lover who knows the struggle of finding titles available online so she seeks to help fellow streamers find the best movies and shows and the ways to watch them on various streaming platforms and channels.

Leave a Comment