Czy Dziedzictwo jest na Netflix?

Legacies kontynuuje historię Pamiętników Wampirów, serialu spin-off. Jeśli jesteś fanem zjawisk nadprzyrodzonych i fantasy, pokochasz Legacies, ponieważ kręci się wokół wampirów, wilkołaków i innych mitycznych stworzeń z supermocami. Dodaj trochę dramatyzmu do mieszanki, a otrzymasz idealną serię fantasy. 

Ale czy Legacies można obejrzeć w serwisie Netflix?

Czy Dziedzictwo jest na Netflix?

Na razie Legacies jest dostępne w serwisie Netflix, ale tylko jeśli mieszkasz w USA . Niestety program nie jest dostępny nigdzie za granicą ze względu na prawa do transmisji strumieniowej. Jeśli jesteś poza Stanami Zjednoczonymi, nie będziesz mógł oglądać Dziedzictwa online.  

Ale podzielę się dokładnie tym, jak możesz oglądać program na Netflix z dowolnego miejsca na świecie. 

Jak oglądać Dziedzictwo w serwisie Netflix Anywhere

Oto jak oglądać Dziedzictwo w serwisie Netflix:

 1. Zdobądź VPN dla Netflix, taki jak ExpressVPN  , ponieważ łatwo odblokowuje Netflix i oferuje świetne oferty. 
 2. Pobierz go na swoje urządzenie. 
 3. Zaloguj się i wybierz z listy serwer w USA. 
 4. Kliknij przycisk „Połącz”. 
 5. Z amerykańskim adresem IP odwiedź Netflix. 
 6. Wyszukaj Legacy i ciesz się!

Dziedzictwo-Netflix

Dziedzictwo Kraje Netflix 

Na razie Legacies jest dostępne tylko w serwisie Netflix w Stanach Zjednoczonych. Nie można go oglądać z dowolnego miejsca na świecie, z wyjątkiem Stanów Zjednoczonych. Wszystkie 4 sezony są dostępne w amerykańskim serwisie Netflix. 

Dlaczego serial Legacies nie jest dostępny w serwisie Netflix w moim kraju?

Legacies to program CW, który jest dostępny tylko w serwisie Netflix w USA. Wszędzie indziej jest zablokowany z powodu praw do transmisji strumieniowej. Przed zaoferowaniem treści Netflix musi nabywać prawa od domów produkcyjnych, bo inaczej byłoby to nielegalne. 

Obecnie tylko fani z USA mają dostęp do dramy na platformie streamingowej. VPN pozwoli ci odblokować Netflix z innego regionu i uzyskać dostęp do treści, które są ograniczone. 

VPN pozwala połączyć się z serwerem w innym kraju, takim jak Stany Zjednoczone, i odblokować amerykański serwis Netflix z dowolnego miejsca. Daje pełny dostęp do amerykańskiej biblioteki treści, w której możesz oglądać Legacies. 

To nie wszystko, ponieważ możesz także uzyskać dostęp do dowolnej regionalnej biblioteki Netflix ze swojej lokalizacji i oglądać filmy i programy objęte ograniczeniami. Możesz nawet oglądać Pamiętniki wampirów na Netflix , Pretty Little Liars i wiele innych treści. 

Oglądaj Legacies ZA DARMO na CW z VPN

Jeśli pobrałeś VPN na swoje urządzenie, możesz nawet oglądać Legacies za darmo na CW, nawet najnowszy sezon 4. Powodem, dla którego potrzebujesz VPN, jest to, że platforma przesyłania strumieniowego CW jest ograniczona geograficznie do USA. 

Ale dzięki VPN możesz odblokować CW i oglądać wszystkie cztery sezony Legacies za darmo z dowolnego miejsca. 

Oto jak oglądać Legacies za darmo z dowolnego miejsca:

 • Zdobądź VPN, taki jak ExpressVPN , który odblokowuje wszystkie strony streamingowe. 
 • Pobierz go na swoje urządzenie. 
 • Zaloguj się i wybierz z listy serwer w USA. 
 • Kliknij przycisk „Połącz”. 
 • Odwiedź stronę CW
 • Wyszukaj Legacy i ciesz się. 

oglądaj bez spuścizny

Zwiastun Dziedzictwa 

Legacies opowiada o Hope Mikaelson, córce Nicklausa i Hayley (z The Originals), która przemierza świat. 

Serial różni się od The Originals i Vampire Diaries, ponieważ kręci się wokół nastolatków ze specjalnymi zdolnościami, którzy próbują żyć i zrozumieć swoje moce. 

Program ma wysoką ocenę 7,5/10 na IMDB

Dziedzictwo Obsada 

 • Danielle Rose Russell jako Hope Mikaelson 
 • Quincy Fouse jako Milton „MG” Greasley 
 • Mathew Davis jako Alaric Saltzman 
 • Aria Shahghasemi jako Landon Kirby 
 • Jenny Boyd jako Lizzie Saltzman 
 • Kaylee Bryant jako Josie Saltzman 
 • Chris Lee jako Kaleb Hawkins 
 • Ben Levin jako Jed 
 • Peyton „Alex” Smith jako Rafael Waithe 
 • Leo Howard jako Ethan 
 • Demetrius Bridges jako Dorian Williams 

Co zrobić, jeśli nadal nie możesz znaleźć programu w serwisie Netflix za pomocą VPN?

Jeśli korzystasz z VPN i nadal nie możesz znaleźć serialu fantasy w serwisie Netflix, istnieje duże prawdopodobieństwo, że program wykryje Twoją prawdziwą lokalizację. Nie martw się, jest wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby rozwiązać problem. 

 • Zamknij aplikację lub witrynę Netflix, ponieważ mogło zostać wykryte korzystanie z VPN. Odśwież stronę i spróbuj ponownie przesłać strumieniowo. 
 • Odłącz się od VPN i połącz ponownie z innym serwerem, aby uzyskać nowy adres IP. 
 • Jeśli korzystasz z przeglądarki, wyczyść pliki cookie i pamięć podręczną, ponieważ przechowują one informacje o Twojej lokalizacji.
 • Jeśli to nie zadziała, skontaktuj się z obsługą klienta usługi VPN i poproś o serwery, które obecnie współpracują z Netflix.

Często zadawane pytania

Kiedy sezon 4 Legacies trafi na Netflix?

Legacies sezon 4 jest już dostępny do obejrzenia na Netflix. Wszystkie cztery sezony są transmitowane na platformie w USA. 

Ile sezonów Legacy jest dostępnych na Netflix?

Wszystkie cztery sezony Dziedzictwa są dostępne do obejrzenia w serwisie Netflix. Jednak program można oglądać tylko w serwisie Netflix w USA.

Czy sezon 3 Legacy jest dostępny w serwisie Netflix?

Trzeci sezon Legacies jest dostępny na Netflix, ale tylko w USA. Wszystkie 20 odcinków serialu jest dostępnych na platformie streamingowej i możesz je oglądać z zagranicy za pomocą VPN. 

Czy Dziedzictwo nadal jest na Netflix?

Tak, serial jest już dostępny w serwisie Netflix. Możesz oglądać wszystkie sezony serialu o zjawiskach nadprzyrodzonych w serwisie Netflix w kilku krajach.

Wniosek 

Na dzień dzisiejszy Legacies jest dostępny tylko w serwisie Netflix w Stanach Zjednoczonych. Jeśli mieszkasz gdzie indziej, będziesz potrzebować wirtualnej sieci prywatnej, aby odblokować dramat w usłudze przesyłania strumieniowego bez względu na to, gdzie mieszkasz. VPN to Twoja przepustka do nieograniczonego dostępu do treści w serwisie Netflix i innych popularnych kanałach streamingowych.

Cindy is a streaming lover who knows the struggle of finding titles available online so she seeks to help fellow streamers find the best movies and shows and the ways to watch them on various streaming platforms and channels.

Leave a Comment