Czy Pretty Little Liars jest na Netflix? | Jak oglądać w 2023 r

Seria Pretty Little Liars miała swoją premierę w 2010 roku, a po pierwszym sezonie serial stał się tak popularny, że zanim się skończył, ABC zamówiło drugi sezon. Program był ogromnym hitem wśród widzów, a historia wykraczała poza powieść. 

Ale czy Pretty Liars jest na Netflix? Pomimo swojej popularności, niestety program nie jest wszędzie dostępny na platformie streamingowej. 

Jeśli jesteś subskrybentem i zastanawiasz się, jak oglądać Pretty Little Liars, czytaj dalej, ponieważ pokazujemy, jak odblokować dramat w serwisie Netflix z dowolnego miejsca. 

Czy Pretty Little Liar jest na Netflix?

Tak, serial Pretty Little Liars jest dostępny w serwisie Netflix . Wszystkie siedem sezonów można obejrzeć na platformie w kilku krajach, takich jak Wielka Brytania i Kanada. 

Jeszcze kilka lat temu program był dostępny na platformach streamingowych w większości krajów. Jednak został usunięty ze wszystkich krajów, takich jak Stany Zjednoczone, Australia, Brazylia, Meksyk i inne w 2020 roku. 

Na szczęście kilka regionów nadal ma dostęp do programu w serwisie Netflix. Fani mieszkający w Wielkiej Brytanii i Kanadzie mogą obejrzeć wszystkie siedem sezonów kryminału i thrillera w serwisie Netflix. 

Jak oglądać Pretty Little Liar w serwisie Netflix Anywhere

Oto jak oglądać Pretty Little Liars w serwisie Netflix:

 1. Zdobądź VPN dla Netflix. 
 2. Pobierz go na swoje urządzenie. 
 3. Zaloguj się i wybierz z listy serwer w Kanadzie. 
 4. Kliknij przycisk „Połącz”. 
 5. Z kanadyjskim adresem IP odwiedź Netflix. 
 6. Wyszukaj Pretty Little Liars i ciesz się!

śliczne kłamstewka w serwisie Netflix

Ładne kłamstewka Netflix Kraje 

Serial Pretty Little Liars jest dostępny tylko w serwisie Netflix w następujących krajach:

 • Kanada 
 • Zjednoczone Królestwo 

Dlaczego serialu Pretty Little Liars nie ma w serwisie Netflix w moim kraju?

Pretty Little Liars opuścił platformę streamingową w 2020 roku. Jeśli nie możesz znaleźć dramatu w swojej bibliotece Netflix, dzieje się tak dlatego, że serial jest ograniczony tylko do kilku regionów, takich jak Wielka Brytania i Kanada. 

Stany Zjednoczone, Brazylia, Australia i inne regiony utraciły dostęp do programu w serwisie Netflix z powodu praw do transmisji strumieniowej. Pretty Little Liars to produkcja Warner Bros, a dystrybutor ma własną platformę streamingową o nazwie HBO Max, na której amerykańscy fani i nie tylko mogą oglądać serial. 

Z tego powodu serial dramatyczny został usunięty z serwisu Netflix. Szukałem programu w amerykańskim serwisie Netflix i zamiast tego otrzymałem tylko powiązane tytuły. 

ładne-kłamstewka-on-netflix-nas
                                            Serialu Pretty Little Liars nie można oglądać w amerykańskim serwisie Netflix.

Nie martw się, ponieważ za pomocą prostego narzędzia problem ten można rozwiązać w ciągu kilku minut. Aby oglądać Pretty Little Liars w serwisie Netflix ze swojej lokalizacji, potrzebujesz tylko VPN — inaczej zwanej wirtualną siecią prywatną. 

Jeśli masz pobraną aplikację VPN na swoje urządzenie, możesz połączyć się z serwerem znajdującym się w Kanadzie. Odblokuje kanadyjską bibliotekę Netflix , w której znajdziesz wszystkie odcinki Pretty Little Liars w bibliotece. 

W ten sposób możesz oglądać inne filmy z ograniczeniami geograficznymi w serwisie Netflix, takie jak Venom , Narodziny gwiazdy i wiele innych. 

O czym jest Pretty Little Liars?

Pretty Little Liars to thriller dla nastolatków oparty na powieści o tym samym tytule. Serial śledzi losy pięciu najlepszych przyjaciółek, które rozpadają się po tajemniczym zniknięciu ich przyjaciółki Alison. 

Rok po zniknięciu grupa zaczyna otrzymywać wiadomości od tajemniczego nadawcy „A”. Listy grożą ujawnieniem ich tajemnic. 

Jeśli jesteś fanem dramatów dla nastolatków, takich jak Pamiętniki wampirów i Riverdale, z pewnością pokochasz Pretty Little Liars .  

Zwiastun serialu Pretty Little Liars 

Program Pretty Little Liars trwał od 2010 do 2017 roku. Dramat dla nastolatków miał ocenę 7,4 na IMDB z ogólnie pozytywnymi recenzjami. 

Obsada Pretty Little Liars 

Oto rzut oka na obsadę Pretty Little Liars:

 • Lucy Hale jako Aria Montgomery 
 • Shay Mitchell jako Emily Fields 
 • Ashley Benson jako Hanna Marin 
 • Sasha Pieterse jako Alison 
 • Troian Bellisario jako Spencer Hastings 
 • Ian Harding jako Ezra Fitz 
 • Keegan Allen jako Toby Cavanaugh 
 • Tyler Blackburn jako Caleb Rivers 
 • Julian Morris jako Wren Kingston 
 • Cody Christian jako Mike Montgomery 
 • Torey DeVitto jako Melissa Hastings 
 • Janel Parrish jako Mona Vanderwaal 
 • Claire Holt jako Samara 

Pretty Little Liars Grzech pierworodny [Reboot]

Możesz teraz obejrzeć restart Pretty Little Liars „ Pretty Little Liars Original Sin ” teraz transmitowany na HBO Max. Oto oficjalny teaser serialu.

Często zadawane pytania

Czy Pretty Little Liars jest na Netflix UK?

Tak, wszystkie 7 sezonów Pretty Little Liars jest dostępnych w brytyjskim serwisie Netflix. Program powrócił na platformę w Wielkiej Brytanii 1 listopada 2021 r. 

Czy Pretty Little Liars opuszczą Netflix? 

Podobnie jak Gossip Girl, Pretty Little Liars zostało usunięte z serwisu streamingowego w 2020 roku z powodu pojawienia się innej platformy streamingowej, HBO Max, na której odbywa się program. 

Jednak nadal jest dostępny w dwóch regionach w serwisie Netflix, w tym w Kanadzie i Wielkiej Brytanii. 

Czy PPL wróci do Netflixa?

Wszystkie siedem sezonów Pretty Little Liars wróciło do Netflix w Wielkiej Brytanii i Kanadzie, ale nie w innych regionach. Ze względu na usługę przesyłania strumieniowego HBO Max PPL nie wróci do Netflix w USA, Australii, Brazylii i innych regionach. 

Wniosek 

Pretty Little Liars to najlepiej oceniany dramat dla nastolatków na całym świecie, który ma międzynarodową widownię i fanów. Jednak program został niedawno usunięty z platformy streamingowej z powodu umów licencyjnych. Obecnie Pretty Little Liars można oglądać tylko w serwisie Netflix w Kanadzie i Wielkiej Brytanii. 

Aby odblokować program, wystarczy aplikacja VPN, która sfałszuje Twoją lokalizację i zmieni bibliotekę Netflix. Miłego streamowania!

Cindy is a streaming lover who knows the struggle of finding titles available online so she seeks to help fellow streamers find the best movies and shows and the ways to watch them on various streaming platforms and channels.

Leave a Comment