Czy Pamiętniki wampirów są na Netflix [Łatwe oglądanie 2023]

The Vampire Diaries to serial o zjawiskach nadprzyrodzonych dla nastolatków, który przyciągnął jedną z największych międzynarodowych widzów i był jednym z najczęściej oglądanych seriali w The CW przed Arrow

Program był podstawą transmisji strumieniowych ze względu na jego dramatyczną historię, trójkąty miłosne i nastoletnie wampiry. Na szczęście wtedy mogliśmy bez problemu oglądać serial na Netflix. 

Jednak Pamiętniki wampirów zostały usunięte z serwisu Netflix w większości regionów. Na razie można go oglądać tylko w serwisie Netflix w Indiach i USA. Oto wszystko, co wiemy o serialu opuszczającym Netflix i jak go oglądać z dowolnego miejsca. 

Czy mogę oglądać Pamiętniki wampirów na Netflix?

To zła wiadomość dla fanów serialu dla nastolatków The Vampire Diaries, The CW show w końcu opuszcza Netflix. Wszystkie nowe programy, które miały swoją premierę po wygaśnięciu umowy The CW i Netflix, można znaleźć w HBO Max. 

Obecnie Pamiętniki wampirów są dostępne tylko w serwisie Netflix w Indiach . Program był wcześniej dostępny w serwisie Netflix w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, ale opuści platformę w marcu 2022 r. 

Na razie oczekuje się, że program pozostanie w indyjskim serwisie Netflix, więc jeśli mieszkasz za granicą, możesz oglądać The Vampire Diaries w serwisie Netflix za pomocą VPN. 

Jak oglądać Pamiętniki wampirów w serwisie Netflix z dowolnego miejsca

Oto jak oglądać Pamiętniki wampirów w serwisie Netflix:

 1. Zdobądź VPN dla Netflix, taki jak ExpressVPN  , który jest bardzo tani (30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy). 
 2. Pobierz go na swoje urządzenie. 
 3. Zaloguj się i wybierz z listy serwer w Indiach. 
 4. Kliknij przycisk „Połącz”. 
 5. Z indyjskim adresem IP odwiedź Netflix. 
 6. Wyszukaj Pamiętniki wampirów i ciesz się!

pamiętniki-wampirów-na-netflix-z-vpn

Pamiętniki wampirów znikną z Netflixa?

W tej chwili The Vampire Diaries pozostaje na Netflix India. Ale złe wieści dla międzynarodowych widzów i fanów w Stanach Zjednoczonych, ponieważ The Vampire Diaries opuszcza Netflix. 

Program opuścił już Netflix w większości regionów, w tym w Holandii, Wielkiej Brytanii, Belgii i innych. Teraz, gdy Warner Media ma własną usługę przesyłania strumieniowego, Netflix musi usunąć programy The CW, takie jak The Vampire Diaries. 

Obecnie jest przesyłany strumieniowo na Netflix India, więc możesz oglądać wszystkie osiem sezonów, zanim opuści platformę we wszystkich regionach. Zdobądź VPN, połącz się z serwerem w Indiach i odblokuj indyjski Netflix, aby ponownie odwiedzić Mystic Falls. 

Dzięki VPN możesz także oglądać Dziedzictwo i Pretty Little Liars w serwisie Netflix z dowolnego miejsca. 

Gdzie jeszcze mogę obejrzeć Pamiętniki wampirów?

Chociaż Netflix jest najlepszą platformą do objadania się The Vampire Diaries, istnieją inne opcje, które możesz wypróbować. Możesz wypożyczyć lub kupić serię na Amazon Prime Video Vudu, Google Play i iTunes. 

Pamiętniki wampirów można również obejrzeć w HBO Max. Jednak HBO Max jest dostępne tylko w Stanach Zjednoczonych i kilku krajach, więc jeśli mieszkasz gdzie indziej, będziesz musiał użyć aplikacji VPN, aby uzyskać dostęp do strony streamingowej. 

Zwiastun Pamiętników Wampirów 

The Vampire Diaries to serial CW ze 171 odcinkami i ośmioma sezonami. Program miał swoją premierę we wrześniu 2009 roku, a zakończył się w marcu 2017 roku. W serwisie IMDB ma ocenę 7,7 gwiazdki . 

Obsada Pamiętników Wampirów 

 • Nina Dobrev jako Elena Gilbert 
 • Ian Somerhalder jako Damon Salvatore
 • Paul Wesley jako Stefan Salvatore 
 • Candice King jako Caroline Forbes 
 • Kat Graham jako Bonnie Bennett 
 • Zach Roerig jako Matt Donovana 
 • Joseph Morgan jako Niklaus Mikaelson 
 • Steven R. McQueen jako Jeremy Gilbert 
 • Michael Trevino jako Tyler Lockwood 
 • Matthew Davis jako Alaric Saltzman 
 • Sara Canning jako Jenna Sommers 
 • Daniel Gillies jako Eliasz Mikaelson 
 • Claire Holt jako Rebekah Miikaelson 

Często zadawane pytania

Czy wszystkie Pamiętniki wampirów są dostępne na Netflix?

Tak, wszystkie osiem sezonów Pamiętników wampirów można oglądać w serwisie Netflix India. Możesz oglądać go w dowolnym miejscu w serwisie Netflix, korzystając z VPN. 

Jak mogę oglądać Pamiętniki wampirów w serwisie Netflix?

Możesz oglądać The Vampire Diaries na Netflix India w dowolnym miejscu dzięki VPN. Pobierz VPN na swoje urządzenie, połącz się z serwerem znajdującym się w Indiach i odwiedź Netflix. Otworzy indyjską bibliotekę treści, w której można przesyłać strumieniowo wszystkie osiem sezonów programu. 

Dlaczego Pamiętników Wampirów nie ma na Netflix?

Powodem, dla którego The Vampire Diaries nie jest dostępny na Netflix we wszystkich krajach, jest to, że wszystkie osiem sezonów serialu trafiło do HBO Max, usługi przesyłania strumieniowego, w której znajdują się wszystkie nowe programy The CW, po zakończeniu umowy z Netflix w 2019 roku .

Jakie są inne programy, takie jak Pamiętniki wampirów w serwisie Netflix?

Oto kilka słynnych programów, takich jak Pamiętniki wampirów, które możesz oglądać:

 • Pierwotni 
 • Nastoletni Wilk 
 • Pewnego razu 
 • Nadprzyrodzony 
 • Czysta krew 
 • Ładne kłamstewka 
 • Riverdale 
 • Magicy 
 • Jeździec bez głowy 
 • Buffy postrach wampirów 
 • Mrożące krew w żyłach przygody Sabriny 

Wniosek 

The Vampire Diaries to jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych wszechczasów o wampirach dla nastolatków. Jeśli chcesz obejrzeć program telewizyjny w serwisie Netflix, obecnie jest on dostępny tylko w serwisie Netflix w Indiach. Możesz oglądać program z dowolnego miejsca na świecie za pomocą aplikacji VPN. Pozwala zmienić adres IP w ciągu kilku sekund i łatwo uzyskać dostęp do serwisu Netflix z dowolnego regionu.

Cindy is a streaming lover who knows the struggle of finding titles available online so she seeks to help fellow streamers find the best movies and shows and the ways to watch them on various streaming platforms and channels.

Leave a Comment